ADAD Konto klienta
Jak kupić?
Strona główna  >  Jak kupić?
Firma Adad Systems oferuje szereg sposobów zakupu produktów i usług. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. W celu ułatwienia podjęcia decyzji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do pobrania i instalacji bezpłatnych demonstracyjnych wersji oferowanych programów.
Jeśli przedstawione poniżej informacje okażą się niewystarczające, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Adad Systems.
 
Zamówienie
Po podjęciu decyzji, który z oferowanych program najlepiej spełnia Państwa oczekiwania, prosimy złożyć zamówienie wybierając jeden ze sposobów:
 
Realizacja
W zależności od wybranego sposobu realizacji zamówienia programy wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, programy można również odebrać osobiście w firmie Adad lub u naszego Partnera.
 
 
Formy płatności
Nabywając program mogą za niego Państwo zapłacić w jeden z następujących sposobów:
  • Przedpłata na konto: za zakupiony towar można również zapłacić przelewem bankowym, na konto firmy Adad Systems. Wysyłka zakupionego towaru następuje po odnotowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.
  • ePłatności – online: ePlatnosci to także szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w naszym sklepie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu. Opcja dostępna dla klientów posiadających rachunki bankowe w jednym z banków partnerskich. Lista banków jest cały czas poszerzana a aktualna dostępna tu. (http://www.platnosci.pl/o_firmie/wspolpraca/partnerzy/)
  • Gotówka: forma płatności dostępna jedynie przy odbiorze osobistym zamówionego towaru.
 
Odbiór
Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, listonosz przyniesie na adres wskazany w zamówieniu, w ciągu 5 dni roboczych.
 

Przy zakupie pierwszego modułu programu Puzzle otrzymują Państwo prawo do wsparcia technicznego
oraz bezpłatnej aktualizacji programu przez okres pół roku.
 
 
 
Zapraszamy na stronę Kontakt. Nasi pracownicy chętnie i dokładnie poinformują Państwa o wszystkich szczegółach zakupu.
Pozostałe informacje
» eSklep
»Na górę »Strona główna
infolinia 801 000 321
Kontakt
Adad Systems
ul. Traktorowa 40/1
91-129 Łódź
tel. 42 61 15 800
Proponujemy również
© ADAD : Księga podatkowa : Podatki VAT, PIT : Deklaracje podatkowe : Mała Firma : : Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.