ADAD Konto klienta
O pakiecie
Strona główna  >   O pakiecie
Działając na rynku oprogramowania od kilkunastu lat w pełni rozumiemy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu stworzyliśmy bogatą ofertę rozwiązań informatycznych. Budując ofertę postawiliśmy na kompleksowość, bezpieczeństwo oraz jakość oferowanych narzędzi i usług.

Efektem tych starań jest to, iż znajdujące się w ofercie produkty jak i usługi to najwyższej jakości rozwiązania wspierające naszych klientów w ich codziennej pracy, wielokrotnie przez nich chwalone i polecane.

Nasza oferta obejmuje linie produktów dostosowane do różnych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów.
 
PUZZLE to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do pełnej, bieżącej obsługi firmy. Pakiet tworzą moduły o jednoznacznie identyfikujących je nazwach, współpracujące w ramach zintegrowanego systemu: księga przychodów i rozchodów, ryczałt, faktury, kadry, płace, ubezpieczenia Dowolny z modułów podatkowych pakietu PUZZLE: "księga przychodów i rozchodów" albo "ryczałt" zapewnia zarówno rozliczenia podatkowe firm na zasadach ogólnych, jak i jednocześnie firm zobowiązanych do stosowania opodatkowania zryczałtowanego. Umożliwia prowadzenie rejestrów zakupów i sprzedaży VAT, ewidencję i amortyzację środków trwałych, przygotowuje dane do rocznego rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych, rozlicza koszty korzystania z pojazdów prywatnych używanych do celów działalności gospodarczej. PUZZLE importują dane z programów do obsługi sprzedaży innych producentów, m.in. Faktura i Kasa start, Handel start, Faktura, Handel (System Zarządzania SYMFONIA® , producent Sage sp. z o.o.), Saari 30 SP (producent Chandney Software), Fortuna (producent Athenasoft), Sprzedaż (producent PRATI). Wątpliwości merytoryczne użytkownika rozwiewa kontekstowa Pomoc Prawna - dołączony zbiór wybranych aktów prawnych dotyczących księgowości i podatków. Nowoczesne rozwiązania informatyczne, a także kilkuletnia obecność na rynku zapewniają niezawodność pakietu PUZZLE.

PUZZLE to:
 • Podatkowa księga przychodów i rozchodów,
 • Ewidencja przychodów dla potrzeb zryczałtowanego podatku dochodowego,
 • Ewidencja podatku od towarów i usług,
 • Ewidencja i amortyzacja środków trwałych,
 • Ewidencja wyposażenia,
 • Rozliczanie kosztów używania prywatnych pojazdów w działalności gospodarczej,
 • Wystawianie dokumentów sprzedaży,
 • Kartoteki towarów i usług,
 • Listy płac i składek ZUS,
 • Rozliczanie umów cywilnoprawnych,
 • Deklaracje podatkowe,
 • Pomoc prawna.


"Księgowanie z wykorzystaniem PUZZLI nie wymaga ukończenia kursu dla samodzielnych księgowych. Aplikacja nie tylko nie pozwoli wprowadzić błędnych danych, ale np. uniemożliwi dokonanie wpisu do niewłaściwej kolumny księgi podatkowej czy rejestru VAT. Bazy danych PUZZLI są bardzo "elastyczne". Użytkownik może samodzielnie zmieniać skalę podatkową (progi i wartości), stawki VAT czy "kilometrówki"

"...warto podkreślić, że jest to jeden z niewielu o ile nie jedyny program do małej księgowości zawierający bibliotekę przepisów..."
PC WORLD KOMPUTER Nr 10/98, str.173
artykuł pt. "My się US nie boimy"
Pliki do pobrania
»Na górę »Strona główna
infolinia 801 000 321
Kontakt
Adad Systems
ul. Traktorowa 40/1
91-129 Łódź
tel. 42 61 15 800
Proponujemy również
© ADAD : Księga podatkowa : Podatki VAT, PIT : Deklaracje podatkowe : Mała Firma : : Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.